Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 622669-2019
Lenkija-Katowice: Apsauginė avalynė
2019/S 251-622669
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 193–1
Nuorodos numeris: 701903580
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
18830000 Apsauginė avalynė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa butów górniczych gumowych lub wykonanych z materiału o podobnych właściwościach dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 193-1 wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Dostawy - 622669-2019
Polska-Katowice: Obuwie ochronne
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903580
II.1.2)Główny kod CPV
18830000 Obuwie ochronne
II.1.4)Krótki opis: