Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture de prestations de déménagement, de manutention et de services associés à Luxembourg
Numéro de référence: 06B50/2020/M076
II.1.2)Code CPV principal79620000 Services de mise à disposition de personnel, y compris de personnel temporaire
II.1.4)Description succincte:
Le marché porte sur la fourniture de prestations de déménagement, de manutention et de services associés pour le complexe des bâtiments du Parlement européen à Luxembourg. Le contractant s’engagera à mettre occasionnellement à disposition un élévateur extérieur pour chargement et déchargement de marchandises à la demande du Parlement européen.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Il s’agit de prestations qui se distinguent selon deux typologies, d’une part, une activité de déménagement courant, déménagement de mobilier et aménagement des stocks qui se base sur la présence régulière et continue de quatre à six manutentionnaires dans les locaux du Parlement européen, et d’autre part des prestations liées aux projets spécifiques et autres interventions «ad hoc» en fonction des besoins, répartis sur toute l’année.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārvešanas, pārvietošanas un saistīto pakalpojumu nodrošināšana Luksemburgā
Atsauces numurs: 06B50/2020/M076
II.1.2)Galvenās CPV kods79620000 Personāla, tostarp pagaidu personāla, nodrošināšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgums attiecas uz pārvešanas, pārvietošanas un saistīto pakalpojumu nodrošināšanu Eiropas Parlamenta ēku kompleksa vajadzībām Luksemburgā. Darbuzņēmējs apņemas dažkārt nodrošināt ārēju pacēlāju, lai iekrautu un izkrautu preces pēc Eiropas Parlamenta pieprasījuma.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Tiek paredzēti divu veidu pakalpojumi, proti, pirmkārt, ir jānodrošina regulāra pārkraušana, mantu pārvešana un krājumu pārvaldība, ko pastāvīgi veic četri līdz seši pārkraušanas darbinieki Eiropas Parlamenta telpās, un, otrkārt, ir jānodrošina pakalpojumi saistībā ar konkrētiem projektiem un citas ad hoc palīdzības darbības atbilstoši vajadzībām, sadalot visa gada laikā.