Retsgrundlag:
Forordning (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Tjenesteydelser vedrørende støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv
Sagsnr.: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv. Dette inkluderer vurderingen af de nuværende og fremtidige politikker og identifikationen af forvaltningsoptioner på europæisk, nationalt, regionalt eller lokalt plan, inklusive vurderingen af disses effektivitet, omkostninger og fordele samt midler til gennemførelsesforanstaltninger via forskellige retlige og ikke-retlige instrumenter.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)90700000 Tjenester på miljøområdet
90731100 Luftkvalitetsstyring
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Tjenesteydelser vedrørende støtte til evaluering, gennemførelse og videreudvikling af politikker om luftkvalitet og emissioner i et nulforureningsperspektiv.
Services - 623062-2021
Submission deadline has been amended by:  642538-2021
Belgium-Brussels: Services Supporting the Evaluation, Implementation and Further Development of Air Quality and Air Emissions Policies in a Zero Pollution Perspective
2021/S 237-623062
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Services Supporting the Evaluation, Implementation and Further Development of Air Quality and Air Emissions Policies in a Zero Pollution Perspective
Reference number: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Support of the evaluation, implementation and further development of air quality and air emissions policies in a zero pollution perspective. This includes the assessment of current and future policies and the identification of management options at European, national, regional or local level including the assessment of their effectiveness, cost and benefits and means of implementation measures through various legal and non-legal instruments.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90731100 Air quality management
II.2.4)Description of the procurement:
Services supporting the evaluation, implementation and further development of air quality and air emissions policies in a zero pollution perspective.
Teenused - 623062-2021
Belgia-Brüssel: Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused
Viitenumber: ENV/2021/OP/0017
II.1.2)CPV põhikood
90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Nullsaaste perspektiivis õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamise, rakendamise ja edasiarendamise tugi. See sisaldab kehtiva ja tulevase poliitika hindamist ning juhtimisvariantide määratlemist Euroopa, riiklikul, piirkondlikul või kohalikul tasandil, k.a nende tõhususe, tulude ja kulude ning rakendamismeetmete hindamist mitmesuguseid õigusakte ja mittejuriidilisi vahendeid kasutades.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 5 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
90731100 Õhukvaliteedi juhtimine
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Õhukvaliteedi ja -saaste poliitika hindamist, rakendamist ja edasiarendamist nullsaaste perspektiivis toetavad teenused.