Építési beruházás - 623255-2020
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2020/S 250-623255
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
SZTE Infektológiai Klinika és Oktatókp. kialakítás
Hivatkozási szám: EKR000239152020
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szegedi Tudományegyetemen Infektológiai Klinika és Oktatóközpont kialakítása
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Szegedi Tudományegyetemen egy fekvőbeteg-ellátó egészségügyi önálló rendeltetési egység. Az infektológia központ regionális feladatokat lát el, a földszinten kiszolgáló helyiségekkel, ambulanciával, míg az 1-3 emeleten fekvőbeteg ellátás tervezett. Az épület helyén és környezetében lévő 4 db épület (összesen 788 m2 beépített alapterülettel) és az utcai kerítés (összesen 67 m hosszúságban) bontása szükséges. A tervezett épület 4574,85 m2 alapterületen valósul meg földszint plusz 4 emeleten. Az épületben komplex akadálymentesítés tervezett. Kialakítandó 2 db személyfelvonó és 2 db betegfelvonó is. Alumínium függönyfal készül a homlokzaton közel 1000 m2-en, homlokzati hőszigetelés 3100 m2-en. Az épület körüli tereprendezés részeként 310 m2 térburkolat kerül kialakításra.
A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. §-a alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányú vagy eredetű dologra, konkrét eljárásra, védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. A fentiekben ismertetett adatok, információk tájékoztató jellegűek.
További információt a műszaki leírás tartalmaz.