Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoud op diverse begraafplaatsen 2023
Referentienummer: 2022/2748
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De dienst omvat:
•hakken en wieden van de grond tussen bosgoed, heesters en coniferen
•onkruidfrezen op losse grintpaden
•onkruidbranden op vaste verharding
•scheren van hagen en beplantingsmassieven
•inboeten beplanting
•grasrijden (kleine en grote machines)
•met de hand maaien rond alle hindernissen
•randen van het gazon trimmen
•bloemenraap
•algemene onderhoudswerken voor een functionele begraafplaats