Roba - 623943-2020
Hrvatska-Krapina: Električna energija
2020/S 250-623943
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Opskrba električnom energijom za Krapinsko-zagorsku županiju, ustanove i trgovačko društvo kojima je Krapinsko-zagorska županija osnivač
Referentni broj: JN/VV-3/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
09310000 Električna energija
II.1.4)Kratak opis:
Opskrba električnom energijom za Krapinsko-zagorsku županiju, ustanove i trgovačko društvo kojima je Krapinsko-zagorska županija osnivač.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 11 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave: