Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на НАП
II.1.2)Основен CPV код30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Във връзка с рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ по обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ НАП е провела обществена поръчка с предмет „Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на НАП“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на доставки на пощенски пликове и бланки за нуждите на Национална агенция за приходите съгласно рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. за доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации, обособена позиция № 2 „Доставка на пощенски пликове и бланки за органите на изпълнителната власт и техните администрации“. Поръчката е със срок на изпълнение до настъпване на първата от следните хипотези:
а) до сключване на нов договор в резултат на проведен вътрешен конкурентен избор по чл. 82, ал. 3 от ЗОП по рамково споразумение на ЦОП, което ще бъде сключено след изтичане срока на рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. за доставка на пощенски пликове и бланки;
б) до достигане на максимално допустимата стойност, за която е сключен договорът;
в) до 1 (една) година от изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. съгласно чл. 113, ал. 3, т. 1 от ЗОП, но не повече от 5 години.