Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 624462-2020
България-София: Принадлежности за офиса
2020/S 250-624462
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Национална агенция за приходите
II.1.2)Основен CPV код
30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Във връзка с рамково споразумение рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. с предмет „Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации“ НАП е провела обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за нуждите на НАП“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
39263000 Офис принадлежности
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на доставки на канцеларски материали за нуждите на Национална агенция за приходите съгласно рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. с предмет „Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации“. Поръчката е със срок на изпълнение до настъпване на първата от следните хипотези:
а) сключване на нов договор в резултат на проведен вътрешен конкурентен избор по чл. 82, ал. 3 от ЗОП по ново рамково споразумение на ЦОП, което ще бъде сключено след изтичане срока на рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. за доставка на канцеларски материали;
б) до достигане на максималната стойност, за която е сключен;
в) до 1 (една) година от изтичане на срока на рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. съгласно чл. 113, ал. 3, т. 1 от ЗОП, но не-повече от 5 (пет) години.