Diensten - 624655-2020
België-Brussel: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
2020/S 250-624655
Vooraankondiging
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Uitnodiging voor een open marktconsultatie op 26.1.2021: "E-infopunt personeel"
Referentienummer: Dep. Economie, Wetenschap en Innovatie-E-infopunt Personeel Stad Gent-F01_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
Medewerkers kunnen vandaag via verschillende digitale tools en kanalen informatie opzoeken, (delen van) hun personeelsdossier online raadplegen en wijzigen. Maar deze tools zijn erg verscheiden, ingewikkeld en weinig gebruiksvriendelijk.
Het project "E-infopunt personeel" beoogt een slimme tool voor de medewerker door koppelingen te voorzien tussen diverse bestaande applicaties en datasets.
Hiermee wenst de Stad Gent de dienstverlening naar individuele medewerkers te optimaliseren, personaliseren, toegankelijker en laagdrempeliger te maken door gebruik te maken van nieuwe technologieën en concepten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning)
72212450 Diensten voor ontwikkeling van software voor tijdregistratie of personele middelen
72212451 Diensten voor ontwikkeling van software voor ERP (Enterprise resource planning)
75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
75131100 Algemene personeelsdiensten voor de overheid
79211110 Loonadministratiediensten
79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Medewerkers van Stad Gent kunnen vandaag via verschillende digitale tools en kanalen informatie opzoeken, hun personeelsdossier raadplegen en voor sommige onderwerpen aanpassingen of aanvragen doen. Stad Gent kan hen hiervoor momenteel een reeks ingewikkelde en zeer weinig gebruiksvriendelijk tools bieden. Daar komt bij dat veel mensen deze taken slechts sporadisch doen, met veel frustratie en vertraging tot gevolg.
Als organisatie die innovatie, inclusie en administratieve eenvoud hoog in het vaandel draagt heeft Stad Gent beslist dat ook haar digitale tools deze waarden moeten uitstralen.
Een E-Infopunt, gebaseerd op vernieuwende technologie, moet de oplossing vormen die tegelijk baanbrekend slim en laagdrempelig is. Een tool die eenvoud voor de eindgebruiker combineert met achterliggende intelligentie in het ophalen en aggregeren van persoonlijke en juridisch correcte informatie uit verschillende applicaties.
Daarmee wilt Stad Gent haar digitale werkomgeving laten aansluiten op de waarden die zij nastreeft: creatief, open, doelgericht, betrokken. Doordat medewerkers meer en meer aangewezen zijn op digitale tools is het vanzelfsprekend dat de waarden van de organisatie ook volledig terug te vinden zijn in haar digitale oplossingen.