Järjestelmässä on tällä hetkellä vika, joka vaikuttaa eForms-ilmoituksissa oleviin URL-osoitteisiin. Vika pyritään korjaamaan mahdollisimman pian. Pilkun (tai muun erikoismerkin) poistaminen URL-osoitteen lopusta voi myös auttaa. Pahoittelemme häiriötä.
Palvelut - 624769-2021
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2021/S 237-624769
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
PSPR SPOLK tilausajot 11.10.2021 ja 15.10.2021. Diaarit 4776 4783
Viitenumero: 4776 4783
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: