Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beschaffung Löschgruppenfahrzeug
Referentienummer: 22-08-028
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144210 Brandbluswagens
II.1.4)Korte beschrijving:
Beschaffung LF 20 nach EN 1846, DIN 14530-11 und DIN 14502-2
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34139000 Chassis
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaPrijs
II.2.1)Benaming:
Feuerwehrtechnischer Um- und Ausbau zum HLF
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34144212 Tankautospuiten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Feuerwehrtechnischer Um- und Aufbau des Fahrgestells
Feuerwehrtechnische Beladung
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)35110000 Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid