Bekanntmachung vergebener Aufträge
Richtlinie 2004/18/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
„Nákup 16 kusů nízkopodlažních kapacitních trolejbusů délky do 15 metrů a nákup 10 kusů nízkopodlažních kloubových trolejbusů délky do 18 metrů.”
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungLieferauftrag
Kauf
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: Sídlo či výrobní místo uchazeče a násl. areál DPMUL – Všebořice.
NUTS-Code CZ042 Ústecký kraj
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens
Předmětem této veřejné zakázky je dodání 16 kusů homologovaných (schválených) nízkopodlažních kapacitních trolejbusů délky do 15 m a 10 kusů homologovaných (schválených) nízkopodlažních kloubových trolejbusů délky do 18 m k provozování trolejbusové dráhy na území Statutárního města Ústí nad Labem, (dále jen „trolejbusy”). Předmět veřejné zakázky bude zadavateli dodáván na základě písemné rámcové kupní smlouvy (dále též jen „rámcová smlouva” nebo „smlouva”). V daném případě se nejedná o rámcovou smlouvu ve smyslu ust. § 11 ZVZ, nýbrž o rámcovou smlouvu ve smyslu obchodního zákoníku. Jednotlivé dílčí kupní smlouvy uzavírané na základě rámcové smlouvy nebudou uzavírány na základě výběrových řízení (jednací řízení bez uveřejnění). Bližší podmínky rámcové kupní smlouvy jsou specifikovány dále v zadávací dokumentaci (dále jen „ZD”). Základní minimální technické podmínky a funkční požadavky na trolejbusy jsou uvedeny v příloze č. 2 ZD. Bližší informace v ZD.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)34622300 Oberleitungsbusse
II.1.6)Angaben zum Beschaffungsübereinkommen (GPA)Auftrag fällt unter das Beschaffungsübereinkommen (GPA): ja
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 333 800 000 CZK
ohne MwSt