Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Małachowskiego
Numer referencyjny: WZP.271.1.96.2021.JS
II.1.2)Główny kod CPV71520000 Usługi nadzoru budowlanego
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Małachowskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.