Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: 2018/34377
II.1.2)Główny kod CPV34952000 Wciągniki hydrauliczne
II.1.4)Krótki opis:
The contract concerns procurement of one new fire lift for Sandefjord brannvesen (Sandefjord Fire Service) in 2019.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144213 Motopompy
34913700 Drabiny do wozów strażackich
II.2.4)Opis zamówienia:
Sandefjord kommune (Sandefjord Municipality) has signed a contract for the purchase of one fire lift in 2019.