Lieferungen - 626688-2022
die Slowakei-Martin: Industrieroboter
2022/S 218-626688
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Roboty do medicínskeho prostredia
Referenznummer der Bekanntmachung: JLFUK MT 9-OVO/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42997300 Industrieroboter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka šesťosových robotov v počte 4 kusy, ktoré budú súčasťou automatizovanej robotickej linky pre masívny paralelný skríning vírusových ochorení, ktorá je určená na výskumné účely v rámci realizácie projektu spolufinancovaného zo zdrojov Európskych štrukturálnych a investičných fondov.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 112 450.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
51500000 Installation von Maschinen und Geräten
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Podrobný opis časti 1 predmetu zákazky tvorí časť B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.