Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wartung und Kalibrierung der Ausrüstung JRC VELA2
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/IPR/2021/OP/0007
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Los 1: HORIBA-Emissionsprüfstände und PEMS-Ausrüstung, Fahrzeug-Gegenwindventilator
Geschätzter Wert (4 Jahre): 680 000,00 EUR
Los 2: AIP-MAHA-Rollenprüfstand
Geschätzter Wert (4 Jahre): 140 000,00 EUR
Beschreibung und Kaufgrund:
Die aktuellen Rahmenverträge für die präventive und korrektive Wartung von VELA2-Laborausrüstung werden den ursprünglich für 2021 veranschlagten Plafond erreichen. Um die Kontinuität des Dienstes und die vollständige Abdeckung der Wartungsleistungen für alte und neuere Ausrüstungen zu gewährleisten, muss ein neuer Vertrag geschlossen werden.
Darüber hinaus muss aufgrund der Notwendigkeit, die ISO 17025-Akkreditierung für spezifische Tests zu erhalten, die Vertragsbestimmungen für die Instrumentenkalibrierung aufgenommen werden, die die Anforderungen dieser ISO-Norm erfüllen.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 820 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Emissionsprüfstände und PEMS-Ausrüstung
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
50433000 Eichdienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wartung von HORIBA-Emissionsprüfständen und PEMS-Ausrüstung, Fahrzeug-Gegenwindventilator.
Wartung der Rollenprüfstände
Los-Nr.: 2
Wartung der AIP-MAHA-Rollenprüfstände.
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Maintenance and Calibration of Equipment JRC VELA2
Reference number: JRC/IPR/2021/OP/0007
II.1.2)Main CPV code50000000 Repair and maintenance services
II.1.4)Short description:
Lot 1: HORIBA Emission Benches and PEMS equipment, vehicle headwind fan
Estimated value (4 years): EUR 680 000.00
Lot 2: AIP-MAHA Roller bench
Estimated value (4 years): EUR 140 000.00
Description and reason for purchasing:
The current FWC's for preventive and corrective maintenance of VELA2 laboratory equipment will reach the plafond initially estimated within 2021. In order to ensure the continuity of the service and the full coverage of maintenance services for old and newer equipment there is the need to establish a new contract.
In addition, due to the need to get the ISO 17025 accreditation for specific tests, it is necessary to include in the contract provisions for instrument calibration meeting the requirements of this ISO standard.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 820 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Emission Benches and PEMS Equipment
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)50000000 Repair and maintenance services
50433000 Calibration services
II.2.4)Description of the procurement:
Maintenance of HORIBA Emission Benches and PEMS equipment, vehicle headwind fan.
Maintenance of Roller Bench
Lot No: 2
Maintenance of AIP-MAHA Roller bench.
Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
JRC VELA2 įrangos techninė priežiūra ir kalibravimas
Nuorodos numeris: JRC/IPR/2021/OP/0007
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1 dalis: HORIBA išmetamųjų teršalų stendai ir PEMS įranga, transporto priemonės priešinio vėjo ventiliatorius
Numatoma vertė (4 metams): 680 000,00 EUR
2 dalis: AIP-MAHA „Roller“ stendas
Numatoma vertė (4 metams): 140 000,00 EUR
Pirkimo aprašymas ir priežastis:
Dabartinė preliminarioji sutartis dėl VELA2 laboratorijos įrangos profilaktinės ir atkuriamosios techninės priežiūros pasieks iš pradžių numatytą plafondą 2021 m. Siekiant užtikrinti paslaugos tęstinumą ir visišką senos ir naujesnės įrangos priežiūros paslaugų aprėptį, reikia sudaryti naują sutartį.
Be to, dėl to, kad reikia gauti ISO 17025 akreditaciją konkretiems bandymams, į sutartį būtina įtraukti nuostatas dėl prietaisų kalibravimo, kuris atitiktų šio ISO standarto reikalavimus.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 820 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Išmetamųjų teršalų stendai ir PEMS įranga
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
50433000 Kalibravimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
HORIBA išmetamųjų teršalų stendų ir PEMS įrangos, transporto priemonės priešinio vėjo ventiliatoriaus techninė priežiūra.
„Roller“ stendo techninė priežiūra
Pirkimo dalies Nr.: 2
„AIP-MAHA Roller“ stendo techninė priežiūra.