Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Acquisition de matériels roulants pour l'année 2020 nº 2
Numer referencyjny: Mp202016
II.1.2)Główny kod CPV34144210 Wozy strażackie
II.1.4)Krótki opis:
— acquisition d'un Fourgon pompe tonne (FPT) d'occasion,
— acquisition d'une Echelle pivotante séquentielle (EPS) d'occasion.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 410 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Acquisition d'un Fourgon pompe tonne (FPT) d'occasion
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144210 Wozy strażackie
34144213 Motopompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Acquisition d'un Fourgon pompe tonne (FPT) d'occasion.
Acquisition d'une Échelle pivotante séquentielle (EPS) d'occasion
Część nr: 2
Acquisition d'une Échelle pivotante séquentielle (EPS) d'occasion.