Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do autobusów i akcesoriów do pojazdów Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie
Referentienummer: NO-JP-2210-11/2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
II.1.4)Korte beschrijving:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji Spółka z o.o. w Koszalinie w okresie obowiązywania umowy. Asortyment oraz ilość części zamiennych zawiera załącznik nr 1a, załącznik nr 1b, załącznik nr 1c, załącznik nr 1d oraz załącznik 1e do oferty.
2. Przedmiot zamówienia składa się z pięciu zadań, które mogą być realizowane łącznie lub oddzielnie tj.:
1) Zadanie 1 – Dostawa części zamiennych do autobusów marki MAN (zgodnie z załącznikiem nr 1a);
2) Zadanie 2 – Dostawa części o zamiennych do autobusów marki SCANIA (zgodnie z załącznikiem nr 1b);
3) Zadanie 3 – Dostawa części zamiennych do autobusów marki VOLVO (zgodnie z załącznikiem nr 1c);
4) Zadanie 4 – Dostawa akcesoriów samochodowych (zgodnie z załącznikiem nr 1d);
5) Zadanie 5 – Dostawa części do układów hamulcowych, klimatyzacji oraz ogrzewania (zgodnie z załącznikiem nt