II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Degalai (dyzelinas ir benzinas A95) PAGD prie VRM Vilniaus PGV struktūrinių ir teritorinių struktūrinių padalinių technikai
II.1.2)Main CPV code09130000 Petroleum and distillates
II.1.4)Short description:
Degalai (dyzelinas ir benzinas A95) PAGD prie VRM Vilniaus PGV struktūrinių ir teritorinių struktūrinių padalinių technikai.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 149 214.88 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
1-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 1-oji komanda)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09130000 Petroleum and distillates
II.2.4)Description of the procurement:
Dyzelinas – 9 550 l; benzinas – 350 l
2-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 2-oji komanda)
Lot No: 2
Dyzelinas – 13 000 l; benzinas – 1 200 l.
3-ia pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 3-ioji komanda)
Lot No: 3
Dyzelinas – 14 500 l; benzinas- – 250 l.
4-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 4-oji komanda)
Lot No: 4
Dyzelinas – 9 500 l; benzinas – 900 l.
5-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 5-oji komanda)
Lot No: 5
Dyzelinas – 9 000 l; benzinas – 450 l.
6-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 6-oji komanda)
Lot No: 6
Dyzelinas – 12 550 l; benzinas – 600 l.
7-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV 7-oji komanda)
Lot No: 7
Dyzelinas – 5 000 l; benzinas – 650 l.
8-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Šalčininkų PGT)
Lot No: 8
Dyzelinas – 7 600 l; benzinas – 150 l.
9-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Širvintų PGT)
Lot No: 9
Dyzelinas – 4 000 l; benzinas – 1 100 l.
10-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Švenčionių PGT)
Lot No: 10
Dyzelinas – 4 250 l; benzinas – 2 500 l.
11-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Švenčionių PGT Švenčionėlių komanda)
Lot No: 11
Dyzelinas – 1 150 l; benzinas – 400 l.
12-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Švenčionių PGT Pabradės komanda)
Lot No: 12
Dyzelinas – 1 150 l; benzinas – 450 l.
13-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Ukmergės PGT)
Lot No: 13
Dyzelinas – 8 500 l; benzinas – 1 250 l.
14-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV administracijos padaliniai)
Lot No: 14
Dyzelinas – 4 500 l; benzinas – 1 650 l.
15-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Alytaus PGT 1-oji komanda)
Lot No: 15
Dyzelinas – 9 500 l; benzinas – 1 900 l.
16-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Alytaus PGT 2-oji komanda)
Lot No: 16
Dyzelinas – 6 000 l; benzinas – 1 050 l.
17-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Varėnos PGT)
Lot No: 17
Dyzelinas – 8 000 l; benzinas – 1 000 l.
18-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Trakų PGT)
Lot No: 18
Dyzelinas – 8 000 l; benzinas – 650 l.
19-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Trakų PGT Lentvario komanda)
Lot No: 19
Dyzelinas – 2 500 l; benzinas – 100 l.
20-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Lazdijų PGT)
Lot No: 20
Dyzelinas – 7 500 l; benzinas – 300 l.
21-a pirkimo dalis (PAGD prie VRM Vilniaus PGV Druskininkų PGT)
Lot No: 21
Dyzelinas – 9 050 l; benzinas – 1 850 l.