29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 628333-2020
Niemcy-Netphen: Wozy strażackie
2020/S 251-628333
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Beschaffung eines Löschgruppenfahrzeuges LF 10 Allrad
Numer referencyjny: 156101NET-Ordn0120
II.1.2)Główny kod CPV
34144210 Wozy strażackie
II.1.4)Krótki opis:
Ersatzbeschaffung für das Löschgruppenfahrzeug LF 8/6 der Einheit Eschenbach gem. Brand-schutzbedarfsplan der Stadt Netphen.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do maksymalnej liczby części: 3
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 3
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Fahrgestell
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
34144213 Motopompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Fahrgestell für das Löschgruppenfahrzeug.
Aufbau
Część nr: 2
Feuerwehrtechnischer Aufbau.
Beladung
Część nr: 3
Feuerwehrtechnische Beladung.