Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
OBJEKTO „KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO VIDINIO LAIVYBOS KANALO NUO PK (26) IKI PK (85) GILINIMAS (IKI 15,5 M) IR PLATINIMAS“ GILINIMO DARBŲ PIRKIMAS
II.1.2)Główny kod CPV45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
Grunto kasimo darbai baruose 1–12. Į grunto kasimo kainą įeina: visos reikiamos kasimo technikos, skirtos atlikti Sutartyje nurodytus darbus, faktinės (realiai mobilizuotos kasimo technikos į Klaipėdos uostą iš kito uosto) mobilizacijos ir demobilizacijos išlaidos, grunto kasimas, transportavimas į sąvartą (artimąjį dampingą) iki 22 km atstumu ir išpylimas, laikino ir pastovaus informacinių stendų pagaminimas ir įrengimas Užsakovo nurodytoje vietoje pagal aktualius ES Sanglaudos fondo reikalavimus, prastovos, riedulių iškėlimas ir išvežimas iš gilinamos akvatorijos, technogeninių šiukšlių (virvės, tinklai, metalo ir statybinis laužas, automobilinės padangos ir kt.) iškėlimas ir jų sutvarkymas, atliekamų darbų kontrolė (rangovo atliekami batimetriniai matavimai). Taip pat kitos tiesioginės ir netiesioginės Rangovo patirtos išlaidos, skirtos sutartiniams įsipareigojimams vykdyti, neapsiribojant tuo, kas apibrėžta šioje dalyje. Orientacinis gilinimo darbų kiekis - 1620350 m3.