II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 271-2
Numer referencyjny: 702101232
II.1.2)Główny kod CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.1.4)Krótki opis:
1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3.Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4.Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa prętów ze stali w gat. ST dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.Szczegółowy opis zawarto w SWZ
5.W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6.Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44330000 Sztaby, pręty, drut i profile stosowane w budownictwie
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa prętów ze stali w gat. ST. Szczegółowy opis i parametry techniczno użytkowe zawarto w załączniku 1 i 2 do SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23