Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 628774-2020
Tschechien-Prag: Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
2020/S 251-628774
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení Canon
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů, inkoustů, odpadních nádob či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce Canon, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD - Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky. Pověřující zadavatelé budou odebírat spotřební materiál dle aktuálních potřeb, avšak do výše dle limitů čerpání jednotlivých Pověřujících zadavatelů.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 590 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30125120 Toner für Fotokopierer
30192113 Tonerkassetten
30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů, inkoustů, odpadních nádob či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce Canon, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD - Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky. Pověřující zadavatelé budou odebírat spotřební materiál na základě Objednávek dle aktuálních potřeb, avšak do výše dle limitů čerpání jednotlivých Pověřujících zadavatelů. Neurčí-li konkrétní Objednávka delší lhůtu, bude dodavatel povinen dodat dodávku vždy ve lhůtě nejpozději 30 (třiceti) kalendářních dnů ode dne účinnosti Dílčí smlouvy. Dodavatel je povinen učinit Potvrzení neprodleně po doručení Objednávky, nejpozději však do 2 (dvou) pracovních dnů ode dne doručení Objednávky.