Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Egyedi műalkotás (festmény) beszerzése
Hivatkozási szám: EKR000903792020
II.1.2)Fő CPV-kód22312000 Kép
II.1.4)Rövid meghatározás:
Bortnyik Sándor (1893–1976) "Mértani formák a térben" c. festményének beszerzése (olaj, a vászon mindkét oldala festve 54*74 cm, szignált, datált, (recto, bal alsó sarok))
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)22312000 Kép
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: