Lieferungen - 629218-2022
Polen-Breslau: Diverse Nahrungsmittel
2022/S 219-629218
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej z podziałem na 4 części
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/7
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej z podziałem na 4 części:
1.)Ryby mrożone i świeże
2.) Art. suche
3.) Mrożonki
4.) Pieczywo
2. Warunki dostaw:
2.1 Dostawy będą dokonywane partiami, w związku z bieżącymi potrzebami Zamawiającego.
Zgłoszenie zapotrzebowania będzie następować drogą elektroniczną przez upoważnionego pracownika, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień planowanych dostaw (zamówienie określać będzie dokładną ilość zamawianych produktów, termin dostawy i kwotę wynagrodzenia zgodnie z ofertą wykonawcy.) Dostawy muszą być zrealizowane najpóźniej do godziny 7:00 (Kuchnia Zmawiającego jest czynna
od godziny 6:00). W przypadku dostaw specjalnych maksymalny czas dostawy nie może być dłuższy niż 2 godziny od złożenia zamówienia. Poprzez dostawy specjalne rozumie się dostawy produktów, których na daną chwilę zabrakło a są niezbędne
na dany dzień.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ryby mrożone i świeże
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej - Ryby mrożone i świeże
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ
Artykuły suche
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej - Art. suche
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 7 do SWZ
Mrożonki
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej -Mrożonki
Pieczywo
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej - Pieczywo
Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ
Dostawy - 629218-2022
Polska-Wrocław: Różne produkty spożywcze
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP/7
II.1.2)Główny kod CPV
15800000 Różne produkty spożywcze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4