Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Lieferung eines Löschgruppenfahrzeug LF 10 für die Freiwillige Feuerwehr Battaune
Numer referencyjny: 66/2020-dob
II.1.2)Główny kod CPV34144213 Motopompy - CB08 - CB09 - CB17
II.1.4)Krótki opis:
Lieferung und Montage eines Löschgruppenfahrzeuges LF 10 nach DIN 14530-5.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: