Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
werkkleding, veiligheidskleding, persoonlijke beschermingsmiddelen en BOA-uniformen
Referentienummer: 2021051
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie18222000 Bedrijfskleding
II.1.4)Korte beschrijving:
Door het contracteren van 1 leverancier per perceel (in totaal 2 percelen) wordt de versnippering onder meer leveranciers tegengegaan en kunnen schaalvoordelen worden behaald. Daarnaast verwachten wij een proactieve opdrachtnemer (per perceel) die ons ontzorgd bij de uitvoering van de opdracht en maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel heeft staan.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Inname en levering van werkkleding, veiligheidskleding en persoonlijke beschermingsmiddelen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)18222000 Bedrijfskleding
35113400 Beschermende en veiligheidskleding
18830000 Veiligheidsschoeisel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 80
Prijs - Weging: 20
Inname en levering van BOA-uniformen en aanverwante kleding
Perceel nr.: 2