Supplies - 630020-2021
Netherlands-Rotterdam: Tools, locks, keys, hinges, fasteners, chain and springs
2021/S 240-630020
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Aanbesteding Gereedschappen
Reference number: 9-L-03587-21
II.1.2)Main CPV code
44500000 Tools, locks, keys, hinges, fasteners, chain and springs
II.1.4)Short description:
De Opdracht heeft samengevat betrekking op het contracteren van één Opdrachtnemer die binnen een raamovereenkomst op afroep en naar behoefte diverse gereedschappen aan de Gemeente kan leveren, waarbij de nadere opdracht verstrekt wordt door middel van een opdracht via de punch-out catalogus.
Onder de Opdracht vallen (niet-limitatief) de volgende categorieën elektrische en niet elektrische gereedschappen:
• Verspanende gereedschappen, zaag- en afkortgereedschappen;
• Installatie gereedschappen;
• Handgereedschappen;
• Hijs- en Hefmaterialen;
• Straatmakers gereedschap;
• Niet elektrische tuingereedschappen;
• Meet- en aftekengereedschappen;
• Schuur en slijpmiddelen;
• Onderhoud en verbruiksartikelen;
• Schildersmaterialen;
• Opbergmaterialen;
• Bouwplaats- en klimmaterialen;
• Elektrische handgereedschappen en toebehoren;
• Hangsloten (niet gecertificeerd).
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
44100000 Construction materials and associated items
44510000 Tools
44511000 Hand tools
44512000 Miscellaneous hand tools
II.2.4)Description of the procurement: