II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa różnego asortymentu medycznego (części nr 1 - 5)
Numer referencyjny: IHIT/P/120/2021
II.1.2)Główny kod CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego (części nr 1 - 5)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 358 236.06 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego (część nr 1). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
II.2.1)Nazwa:
Jednorazowa odzież i bielizna ochronna
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35113400 Odzież ochronna i zabezpieczająca
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Jednorazowej odzieży i bielizny ochronnej (część nr 2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Ręczniki z celulozy sterylne
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33760000 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręczników z celulozy sterylnych (część nr 3). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33752000 Podkładka do pielęgnacji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów w rolce (część nr 4). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do stomii (część nr 5). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1A do SWZ - specyfikacja asortymentowo - cenowa. Zakres obowiązków Wykonawcy oraz sposób realizacji zamówienia został szczegółowo określony we wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.