II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Προμήθεια Φαρμάκων και Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Χανίων και των Νομικών Προσώπων του για δύο έτη
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια φαρμάκων και αναλώσιμου υγειονομικού υλικού για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Δήμου Χανίων και των νομικών προσώπων Δημοτικός Οργανισμός Κοινωνικής Πολιτικής και Παιδείας (Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π.), της Σχολική Επιτροπής Δ/βάθμιας Εκπαίδευσης και του Δημοτικού Γηροκομείου
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 310 114.04 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΟΜΑΔΑ 1 ΦΑΡΜΑΚΑ6% ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33600000 Pharmaceutical products
II.2.4)Description of the procurement:
ΟΜΑΔΑ 1 ΦΑΡΜΑΚΑ6% ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 2 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ6% ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
ΟΜΑΔΑ 2 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ6% ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 3 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ13% ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Lot No: 3
ΟΜΑΔΑ 2 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ13% ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΜΑΔΑ 4 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ24% ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Lot No: 4
ΟΜΑΔΑ 5 ΦΑΡΜΑΚΑ6% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 5
ΟΜΑΔΑ 6 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ6% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 6
ΟΜΑΔΑ 7 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ13% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 7
ΟΜΑΔΑ 8 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ24% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 8
ΟΜΑΔΑ 8 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ 24% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΟΜΑΔΑ 9 ΠΑΝΕΣ24% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)33771000 Sanitary paper products
ΟΜΑΔΑ 10 ΕΙΔΗ ΚΑΤΑΚΛΙΣΗΣ, ΟΞΥΓΟΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ24 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
Lot No: 10
II.2.2)Additional CPV code(s)33157000 Gas-therapy and respiratory devices
ΟΜΑΔΑ 10 ΕΙΔΗ ΚΑΤΑΚΛΙΣΗΣ, ΟΞΥΓΟΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ24% ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
ΟΜΑΔΑ 11 ΦΑΡΜΑΚΑ6% ΔΟΚΟΙΠΠ
Lot No: 11
ΟΜΑΔΑ 12 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ6% ΔΟΚΟΙΠΠ
Lot No: 12
ΟΜΑΔΑ 13ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ13% ΔΟΚΟΙΠΠ
Lot No: 13
ΟΜΑΔΑ 13 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ13% ΔΟΚΟΙΠΠ
ΟΜΑΔΑ 14 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ24% ΔΟΚΟΙΠΠ
Lot No: 14
ΟΜΑΔΑ 15 ΠΑΝΕΣ24% ΔΟΚΟΙΠΠ
Lot No: 15
ΟΜΑΔΑ 16 ΥΓΕΙΟΝ/ΚΟ ΥΛΙΚΟ6% ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
Lot No: 16