You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
DÉNyGÖ vasúti infrastruktúra-fejl: Macs/Fatér
Hivatkozási szám: EKR000373342022
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
1. rész:
„Debreceni Észak-Nyugati Gazdasági Övezet kialakításával összefüggő vasúti infrastruktúra-fejlesztések 2. ütemének részbeni megvalósítása, MACS terminál kiegészítő munkái”
2. rész:
„Debreceni Észak-Nyugati Gazdasági Övezet kialakításával összefüggő vasúti infrastruktúra-fejlesztések 2. ütemének részbeni megvalósítása, Debrecen „FATÉR” kisállomás”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
DÉNyGÖ vasúti infrastruktúra-fejl: Macs
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111200 Terep-előkészítési és eltakarítási munka
45112700 Tereprendezési munkák
45210000 Magasépítési munka
45247270 Víztároló építése
45340000 Kerítés, korlát és biztonsági berendezések szerelése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
„Macs Ipari Park Terminál területén további szolgáltatási színvonalat, működési hatékonyságot növelő beruházások megvalósítása (pl.: kamerás biztonsági rendszer, irodaépület, beléptető rendszer, tűzivíztározó)”
Nyertes ajánlattevő feladata Macs Ipari Park Terminál területén további szolgáltatási színvonalat, működési hatékonyságot növelő beruházások megvalósítása keretében kamerás biztonsági rendszer telepítése, egy új irodaépület létesítése, beléptető rendszer kiépítése, illetve a korábbi ütemben megépült tűzivíztározó végleges földmunkáinak kivitelezése és a tározómedence burkolása, annak minden tartozékával együtt.
Főbb mennyiségek:
- Macs Ipari Park Terminál területén további szolgáltatási színvonalat, működési hatékonyságot növelő beruházások megvalósítása (pl.: kamerás biztonsági rendszer, irodaépület, beléptető rendszer, tűzivíztározó).
- Egy cca.: nettó 759 m2 (cca.: bruttó 933 m2) alapterületű üzemi/iroda épület (földszint+1 emelet) létesítése.
- Az irodaépület belső területeinek és külső területek, parkolók megfigyelésére biztonsági rendszer, egy „rendszám” alapú beléptetőrendszer kiépítése az érkező közúti járművek részére.
- A korábbi ütemben megépült tűzivíztározó durvaföldmunkáját követően finom földmunkák kialakítása és a tározómedence burkolása annak minden tartozékával együtt.
- Rendelkezésre álló engedélyezési és kiviteli tervet nyertes ajánlattevőnek felül kell vizsgálnia az alkalmazni kívánt technológia szerint, szükség esetén át kell terveznie, jóváhagyásokat és engedélyeket meg kell szereznie. A kivitelezéshez szükséges minden egyéb terv elkészítése, szükséges nyilatkozat, jóváhagyás beszerzése szintén nyertes ajánlattevő feladatát képezi.
- Nyertes ajánlattevő feladata és kötelessége az együttműködés „Debrecen-Füzesabony vasútvonal korsz, I. és a folyamatban lévő II.ütem” tárgyú közbeszerzési eljárás Vállalkozójával, különös tekintettel a műszaki megvalósítás és munkavégzés feltételeire.
PST kód: PST: V108.04.77
A részletes mennyiségeket és a feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
DÉNyGÖ vasúti infrastruktúra-fejl: Fatér
Rész száma: 2
45213321 Vasútállomás építése
45221113 Gyalogoshíd építése
45221115 Acélhídépítés
45231400 Erősáramú vezeték építése
45234100 Vasútépítés
45234115 Vasúti jelzések szerelése
45234116 Pályaépítés
45234160 Felsővezeték építése
45314000 Távközlési berendezések szerelése
45317000 Egyéb villamos szerelési munka
„Debrecen állomás ún. „Külső Fatér” területén egy kisállomás/vágánycsoport létesítése, valamint az OVP részét képző 108-as vonal kétvágányú szakaszának folytatása a kezdőpont felé”
Nyertes ajánlattevő feladata Debrecen állomás ún. „Külső Fatér” területén egy kisállomás/vágánycsoport létesítése a szükséges vágányépítési, 25 kV 50 Hz rendszerű felsővezetéki és biztosítóberendezési munkákkal együtt, egy új üzemi épület létesítése, meglévő acél fűtőházi üzemi gyalogos felüljáró szerkezetének szükséges mértékben történő átépítése, valamint a 108-as vonal kétvágányú szakaszának folytatása a kezdőpont felé.
- Debrecen állomás ún. „Külső Fatér” területén egy kisállomás/vágánycsoport létesítése, valamint a 108-as vonal kétvágányú szakaszának folytatása a kezdőpont felé.
- Egy cca.: nettó 93 m2 (cca.: bruttó 123 m2) alapterületű üzemi épület (földszint) létesítése.
- Meglévő felszerkezetű 109,20 m hosszúságú (tervezett támaszközök: 28,50+15,20+28,50+38,00=100,2 m) acél fűtőházi üzemi gyalogos felüljáró „3” és „4” támaszainak áthelyezése, „2-3; 4-5” új támaszköz építése a támaszköz méretének megváltozása miatt.
- 163 vfm 60 rendszerű, 4200 vfm 54. rendszerű hézagnélküli vágányépítés al- és felépítménnyel, 940 sfm szigetelt és átmeneti sín beépítése, 4 csoport B60-XI,, 3 csoport B54-XIII, 1 csoport B60-XIV és 2 csoport B54-XIV kitérő beépítése al- és felépítménnyel, biztosítóberendezésbe való bekötésével és váltófűtés kiépítéssel együtt.
- 5,6 km K100-as és 7,2 km K80-as felsővezetéki hosszlánc építése, 3,7 km vonali táp, állomási megkerülő vezetékek, kapcsolóvezetékek építése.
- Fatér vágánycsoport kivitelezése kapcsán a D70 rendszerű biztosítóberendezés átalakítása.
PST Kód: V108.03.77