Építési beruházás - 63233-2021
Magyarország-Budapest: Felújítás
2021/S 026-063233
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Debreceni Főnix Csarnok korszerűsítés
Hivatkozási szám: EKR001366392020
II.1.2)Fő CPV-kód
45453100 Felújítás
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Debrecen Főnix Csarnok épülete egy meglévő, használatban lévő ingatlan, vegyes rendeltetésű, multifunkcionális sportcsarnok. Az épülettel szembeni többlet cél fogalmazódott meg, miszerint az épületnek (az alaprendeltetésének megtartása mellett) meg kell felelnie a 2022. évben megrendezendő férfi kézilabda Európa-bajnokság feltételeinek, alkalmasnak kell lennie az Európa-bajnokság csoportmeccsinek lebonyolítására.
A fentiek alapján szükségessé vált beruházás célja az ingatlan- nyilvántartás szerinti Debrecen belterület 10897/6/A helyrajzi számú ingatlanon a Debreceni Főnix csarnok korszerűsítése a 2022. évi Férfi Kézilabda Európa Bajnokság egyik helyszíneként, összefüggésben a 1022/2020. (II. 12.) Korm.határozattal.
A felújítással érintett létesítmény összes alapterülete: 12 648 m2
A kiviteli munkák építészeti-, gépészeti-, valamint erős- és gyengeáramú rendszerek korszerűsítésének, felújításának munkáit tartalmazza:
— Az épület felkészítése a 2022-es férfi kézilabda EB-re, az ezzel összefüggő korszerűsítés és egységes belsőépítészeti és grafikai arculat megteremtése,
— Homlokzati fémfelületek felületkezelése, sérült vakolatok javítása, egyéb homlokzati felületek tisztítása/felújítása, anyagnak megfelelő technológiával (23 450 m2),
— Belső falfelületek festése,
— Álmennyezetek felújítása (9 756 m2),
— Meleg- és hidegburkolatok cseréje (fal, pillér, oszlop, lábazat és padlóburkolat összesen: 12 500 m2),
— Vizesblokkok korszerűsítése,
— Sztáröltözők korszerűsítése,
— Belső nyílászárók javítása/cseréje,
— Konyhatechnológiai korszerűsítése (büfé és melegítőkonyha),
— Ruhatár bővítése,
— Új ipari kapuk (2db),
— Cat6a informatikai rendszer kialakítása,
— Nézőtéri megfigyelőrendszer kialakítása, a jelenlegi kamerarendszer bővítésével,
— LED kijelzők telepítése (Perimeter, Led cube),
— Kültéri led lámpás megvilágítás,
— Korszerű wifi hálózat kialakítása,
— Rendszámfelismerő rendszer (sorompókhoz),
— Sprinkler rendszer felújítása,
— Riasztó rendszer rekonstrukció,
— Liftek felújítása,
— Teljes belső világítás cseréje,
— Gépészeti egységek korszerűsítése,
— Épületautomatika kiépítése.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: