Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tilausajopalvelut 2021-2026 (DPS) KAIPR MVH tilausajot paluu ja siirrot. Diaarit 4933 4934 4935 4937 4938 4939 4949 4941 4942 4944 4945 4947
Referenznummer der Bekanntmachung: 4933 4934 4935 4937 4938 4939 4949 4941 4942 4944 4945 4947
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60140000 Bedarfspersonenbeförderung
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Palvelut - 632429-2021
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2021/S 240-632429
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: