Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Overheidsopdracht voor diensten tegen prijslijst voor het ophalen, verwerken en recycleren, gedurende 48 maanden, van afval.
Referentienummer: Centrale d'achats-CDA/012688/DDR-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 909 090.91 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: