II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW, URZĄDZEŃ SIECIOWYCH, AKCESORIÓW KOMPUTEROWYCH, DLA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO
Referenznummer der Bekanntmachung: 96/ZP/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa komputerów, laptopów, urządzeń sieciowych, akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Łódzkiego
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 028 215.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa komputerów, laptopów, urządzeń sieciowych, akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Łódzkiego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30211400 Computerkonfigurationen
30213100 Tragbare Computer
30213200 Tablettcomputer
30213300 Tischcomputer
30216110 Scanner für Computeranwendungen
30232110 Laserdrucker
32420000 Netzausrüstung
37453300 Disken
30237200 Computerzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa komputerów, laptopów, urządzeń sieciowych, akcesoriów komputerowych dla Uniwersytetu Łódzkiego.
4.4. Pod pojęciem:
4.4.1. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko urządzeń wymaganych przez Zamawiającego.
4.4.2. Dostawy określone w niniejszym postępowaniu są częściowo realizowane w ramach projektów
„Przyjazne miasto. Wsparcie samodzielności osób z dysfunkcją wzroku w zakresie wykorzystania sieci połączeń komunikacji miejskiej w Łodzi, z uwzględnieniem aplikacji dotyczącej informacji lokalizacyjnych oraz zabytków architektury miejscowej” realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach konkursu pn. „Rzeczy są dla ludzi” finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju na podstawie umowy nr Rzeczy są dla ludzi /0106/2020-00 z dnia 10.01.2022 r. oraz “European Union’s Internal Security Fund — Police. Grant Agreement number: 101034226 — SAFE STADIUM — ISFP-2020-AG-PROTECT”
4.5. Przedmiot zamówienia został podzielony na 15 części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zatem Wykonawca ma możliwość złożenia oferty w stosunku do jednej, kilku lub wszystkich części przedmiotu zamówienia określonego w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza jednak dzielenia zamówienia w ramach pojedynczej części, co będzie traktowane jako złożenie oferty niepełnej i spowoduje odrzucenie oferty w ramach danej pozycji.
4.6. Złożenie oferty na przedmiot zamówienia nie spełniający wszystkich parametrów lub posiadający parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 skutkować będzie odrzuceniem oferty.
4.7. Wykonawca dostarczy do Sprzętu wszystkie niezbędne i aktualne sterowniki w wersji elektronicznej.
4.12. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych na poszczególne pozycje przedmiotu zamówienia. Ofertą równoważną jest przedmiot o takich samych lub lepszych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ (Arkusz asortymentowo-cenowy). W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest przedstawić wraz z ofertą szczegółową specyfikację, w której w sposób niebudzący wątpliwości Zamawiającego będzie wynikać, iż zaoferowany asortyment jest o takich samych parametrach technicznych, jakościowych, funkcjonalnych w odniesieniu do asortymentu określonego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający informuje, iż w razie gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się znaki towarowe, za ofertę równoważną uznaje się ofertę spełniającą parametry indywidualnie wskazanego asortymentu określone przez jego producenta.
4.13. W przypadku zaproponowania przez Wykonawcę sprzętu równoważnego o równoważnej wydajności Zamawiający będzie weryfikował równoważność za pomocą następujących mierników:
a) w przypadku procesorów (do komputerów stacjonarnych, notebooków, laptopów, zestawów komputerowych)
- za pomocą testu PassMark - CPU Mark publikowany na stronie:
http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php - według wyników testu z dnia 26.10.2022 r.
b) w przypadku procesorów graficznych:
- za pomocą testu PassMark G3D Rating publikowany na stronie: http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php - według wyników testu z dnia 26.10.2022r.
Wszystkie wyniki ww. testów znajdują się w Arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, RÓWNOWAŻNOŚCI ZOSTAŁ OPISANY W PUNKCIE 4 SWZ.
OPIS JEST JEDNAKOWY DLA WSZYSTKICH CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.
Los-Nr.: 2
Dostawy określone w niniejszym postępowaniu są częściowo realizowane w ramach projektów
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8
Los-Nr.: 9
Los-Nr.: 10
Los-Nr.: 11
Los-Nr.: 12
Los-Nr.: 13
Los-Nr.: 14
Los-Nr.: 15