Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Piese pentru pompe de şlam
Numer referencyjny: 30267310-2020-109.1
II.1.2)Główny kod CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
II.1.4)Krótki opis:
Furnizare piese pentru pompe de şlam, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Solicitarile de clarificari ale posibililor operatori economici se vor adresa cu 13 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Piese schimb pompă submersibilă Hazelton 50-350 sau echivalent – SE Turceni, SE Ișalnița
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników
II.2.4)Opis zamówienia:
Conform anexei la caietul de sarcini nr. 28/31.10.2020.
Electropompă submersibilă Basa concentratoare Hazleton 50-350 SHW sau echivalent – SE Rovinari
Część nr: 6
Conform caietului de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Piese de schimb pompe șlam Warman sau echivalent – SE Ișalnița
Część nr: 3
Cantitatea conform Anexei nr .1 la caietul de sarcini nr. 28/31.1.2020.
Piese de schimb pompe șlam Warman – SE Turceni
Część nr: 2
Piese schimb pompe transport șlam dens Metso – SE Turceni
Część nr: 1
Cantitatile maxime si minime ale acordului-cadru si ale contractului subsecvent se regasesc in Anexa nr. 1 la caietul de sarcini.
Piese schimb pompe Warman sau echivalent – SE Craiova II
Część nr: 4
Piese schimb pompe șlam Warman sau echivalent– SE Rovinari
Część nr: 5
Cantitatea conform Anexei nr. 1 la caietul de sarcini nr. 28/31.1.2020.