II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu infrastruktury serwerowej, komputerowego i projektorów do Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Referenznummer der Bekanntmachung: EZP.26.202.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu infrastruktury serwerowej, komputerowego i projektorów do Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego z podziałem na siedem części:
1.część 1: dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego;
2.część 2: rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego;
3.część 3: dostawa monitorów;
4.część 4: dostawa notebooków;
5.część 5: dostawa mobilnych stacji roboczych;
6.część 6: dostawa projektorów;
7.część 7: dostawa notebooka.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
- załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”;
- załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego.
Rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków.
Dostawa mobilnych stacji roboczych
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych stacji roboczych.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38652100 Vorführgeräte
Przedmiotem zamówienia jest dostawa projektorów.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooka.