Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Project Grote Haag, zware renovatie van vijftig sociale woningen te 1040 Brussel. Referentienummer: 2270/2014/03/01
Referentienummer: SLRB-GRANDE HAIE_MT-WO_BIS-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht beoogt de aanstelling van een onderneming belast met de volledige opdracht voor de uitvoering van de werken voor de zware renovatie met verbouwing van een geheel van vijftig sociale woningen, gelegen te Grote Haagstraat no103,105,107,107A,109 et 109A te 1040 Brussel.