II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa części do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 285-11
Referenznummer der Bekanntmachung: 702100716-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33157800 Sauerstoffzufuhranlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa części do aparatów regeneracyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 285-11
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33157800 Sauerstoffzufuhranlage
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
WOREK KPL 116J APARAT TLENOWY W-70G 31 szt.
Los-Nr.: 2
WOREK 116J1K APARAT TLENOWY W-70G 95 szt.
Los-Nr.: 3
PAS PLECOWY 116S17K/1 APARAT TLENOWY W-70G 67 szt.
Los-Nr.: 4
URZĄDZENIE DO SCHŁADZANIA POWIETRZA ODDECHOWEGO SAT-2M 290 APARAT TLENOWY W-70 45 szt.
Los-Nr.: 5
POCHŁANIACZ DWUTLENKU WĘGLA CO2 9X18X28 1XRAZOWEGO UŻYTKU 3-9-0/3 CZAS OCHRONNEGO DZIAŁANIA 4 GODZ. APARAT TLENOWY ROBOCZY W-70 837 szt.
Los-Nr.: 6
PAS NOŚNY KPL. R34152 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP 22 szt.
Los-Nr.: 7
TORBA ODDECHOWA R33125 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP BG4 PLUS 41 szt.
Los-Nr.: 8
WĄŻ ODDECHOWY R33925 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP 55 szt.
Los-Nr.: 9
OBUDOWA-POKRYWA NOŚNA BG4 R34150 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP 24 szt.
Los-Nr.: 10
POKRYWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO R34179=R34702 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP 27 szt.
Los-Nr.: 11
BODYGUARD II Z WĘŻEM R34230 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4; APARAT PDD BG4 PLUS 20 szt.
Los-Nr.: 12
ZAWÓR MINIMUM BG4 R34330 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP 31 szt.
Los-Nr.: 13
PRZYŁĄCZE ODDECHOWE KOMPLETNE R34520 APARAT REGENERACYJNO-RATOWNICZY PSS BG4EP BG4 PLUS 14 szt.