Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese openbare aanbesteding persoonlijke beschermingsmiddelen 2021
II.1.2)Main CPV code18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.1.4)Short description:
Dunea heeft voor haar medewerkers een assortiment met bijbehorende normen vastgesteld, waar de Persoonlijke beschermingsmiddelen aan moeten voldoen. De leverancier dient in staat te zijn dit gehele door Dunea geselecteerde assortiment aan PBM’s te kunnen leveren en Dunea hierin te ondersteunen en te ontzorgen. Ontzorgen in snelle leveringen alsook door administratieve afhandeling en bijbehorende rapportages waarmee zowel Dunea als leverancier haar processen kan optimaliseren, zodat er een efficiënte en effectieve dienstverlening plaatsvindt.
De PBM’s dienen op drie locaties te worden geleverd: op het hoofdkantoor te Zoetermeer, de locatie Spoorlaan Den Haag en de locatie te Scheveningen.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)18222000 Corporate clothing
35113400 Protective and safety clothing
II.2.4)Description of the procurement:
De aanbesteding heeft betrekking op de levering van Persoonlijke BeschermingsMiddelen (PBM’s).