29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 633944-2020
Norwegia-Molde: Elektryczne elementy składowe
2020/S 251-633944
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
2020-114 Equipment Packages for Electrical Trades at Sixth form Colleges in Møre og Romsdal
Numer referencyjny: 2020/114
II.1.2)Główny kod CPV
31681400 Elektryczne elementy składowe
II.1.4)Krótki opis:
Møre og Romsdal fylkeskommune (Møre og Romsdal County) announces a tender for equipment packages for electrical trades at sixth form colleges in Møre og Romsdal.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 3 000 000.00 NOK
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31220000 Elementy składowe obwodów elektrycznych
31230000 Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
31600000 Sprzęt i aparatura elektryczna
31680000 Elektryczne artykuły i akcesoria
31681000 Akcesoria elektryczne
31681300 Obwody elektryczne
31681410 Tworzywa elektryczne
31710000 Sprzęt elektroniczny
31711000 Artykuły elektroniczne
31711100 Elektroniczne elementy składowe
31730000 Sprzęt elektrotechniczny
31731000 Artykuły elektrotechniczne
42511110 Pompy grzewcze
43328100 Urządzenia hydrauliczne
38127000 Stacje pogodowe
09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
38433300 Analizatory widma
32552420 Przemienniki częstotliwości
II.2.4)Opis zamówienia:
The purpose of the procurement is to enter into a contract for equipment packages to meet the subject renewal of first year sixth form college (VG1) electrical trades and new program subjects. A joint procurement of the same equipment is carried out for sixth form colleges in Møre and Romsdal County that offer VG1 electrical trades.
School packages will be put together containing the following:
1) energy and control systems: consist of five equipment packages (ELE1007);
2) electronic circuits and network system: consists of two equipment packages (ELE1006).
Training is included in the delivery.
Deliveries must be delivered directly to the individual school.
Tenders can be submitted for one or both of the lots.
Refer to the tender documents for comprehensive information.
All questions and other inquiries related to this request must be addressed in writing to the contracting authority c/o the purchasing section via the communication tab in Mercell.
There will not be any contact between the market and the schools during the tender phase.