Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 633946-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 220-633946
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция №3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) , в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД,  "РОЕЛ-98" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 439 069,64 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 245 690,00 лв. без ДДС в поканата към "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД; 150 277,64 лв. без ДДС в поканата към "РОЕЛ-98" ООД и 43 102,00 лв. без ДДС в поканата към "РОНОС"ООД.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на договора обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) , в количества и обем, както следва:
№ в СПОР – 1/14.03.2022 г. - 3;
Описание на оригинални тонери и други консумативи за печат (марка и модел на копиращите/печатащи устройства, с които е съвместим)- B2338dw / B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / M1242 / M1246 / M3250 / MS321dn / MS331dn / MS421dn / MS421dw / MS521dn / MS621dn / MS622de / MB2338adw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MB2650adwe / MX321adn / MX321adw / MX33, Lexmark 56F0Z00 черен барабан по програмата за връщане (60K), продуктов номер 56F0Z00;
Общо количество - 350 бр.
Единична цена в лева без ДДС- 61,33 лв.
№ в СПОР – 1/14.03.2022 г. - 5;
Описание на оригинални тонери и други консумативи за печат (марка и модел на копиращите/печатащи устройства, с които е съвместим) - B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MB2650adwe, Lexmark B242H00 черна тонер касета голям капацитет по програмата за връщане (6K), продуктов номер B242H00
Общо количество - 543 бр.
Единична цена в лева без ДДС- 202,98 лв.
№ в СПОР – 1/14.03.2022 г. - 270
Описание на оригинални тонери и други консумативи за печат (марка и модел на копиращите/печатащи устройства, с които е съвместим) - B2442dw / B2546dn / B2546dw / B2650dn / B2650dw / MB2442adwe / MB2546ade / MB2546adwe / MB2650ade / MB2650adwe, Lexmark B242H00 черна тонер касета голям капацитет по програмата за връщане (6K), продуктов номер B242H00270 MS310d / MS310dn / MS312dn / MS317dn / MS410d / MS410dn / MS415dn / MS417dn / MS510dn / MS510dtn / MS517dn / MS610de / MS610dn / MS610dte / MS617dn / MX310dn / MX317dn / MX410de / MX417de / MX510de / MX511de / MX511dhe / MX511dte / MX517de / MX611de / MX6, 500Z барабан по програмата за връщане (60K), продуктов номер 50F0Z00
Общо количество - 300 бр.
Единична цена в лева без ДДС- 61,98лв.