Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz energia beszerzése 2022/2023
Hivatkozási szám: EKR001677542022
II.1.2)Fő CPV-kód09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Földgáz energia beszerzése 2022/2023- Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat részére
Ajánlatkérő a földgáz energiát a KM. 7. sz. mellékelte szerinti Speciális tőzsdei árindexált beszerzési módszertan szerint kívánja beszerezni.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09123000 Földgáz
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Földgáz energia beszerzése 2022/2023 - Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat részére tárgyú közbeszerzés megvalósítása az „Általános felhasználási célú földgáz energia központosított beszerzése 2022/2023” tárgyú keretmegállapodásos eljárás második részének verseny újranyitással történő lefolytatásával a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerint.
Alapmennyiség: 1 964 183 kWh,
Opcionális mennyiség: 589 255 kWh
Teljes mennyiség: 2 553 438 kWh (alapmennyiség + 30 %-os opcionális mennyiség)
Részletesen a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban foglaltak szerint.