II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego oprogramowania i urządzeń w serwerowniach oraz zakup oprogramowania dla Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/78
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48730000 Sicherheitssoftwarepaket
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie asysty i wsparcia technicznego dla użytkowanego oprogramowania i urządzeń w serwerowniach oraz zakup oprogramowania dla Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w podziale na 14 części.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji przedmiotu zamówienia dla każdej części został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy.
3. Zamawiający wymaga aby dostawy zostały zrealizowane przez autoryzowanego przez producenta dostawcę. Ponadto oferowany produkt musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)72611000 Technische Computerunterstützung
48730000 Sicherheitssoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla urządzenia Barracuda Spam Firewall.
Nr seryjny urządzenia BAR-SF-971010 4267 Barracuda Email Security Gateway 400 [BSF 400]
1. BSF400 1 year Energize Update
2. BSF400 1 year Instant Replacement
I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji przedmiotu zamówienia części został określony w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy.
II. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
III. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp.
IV Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp.
V Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania, opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ.
VI. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
VII. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
VIII. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
IX. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla systemu wykonywania kopii bezpieczeństwa Symantec NETBACKUP
Customer Number: 562142
Customer Name : Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Odnowienie 30 szt. Webex Meetings.
A-FLEX-NUCM-MC CISCO NU Cloud Meetings - Meetings (1)
Identyfikator organizacji
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla TOAD for Oracle.
Oprogramowanie posiadane przez:
GŁÓWNY INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla oprogramowania antywirusowego TREND MICRO,
Licencja:
Trend Micro Smart Protection Complete 350 szt. Full data wygaśnięcia 1/13/2023
End User C118832
Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Roczna kontynuacja wsparcia dla urządzeń CISCO
Przedłużenie wsparcia dotyczyć będzie poniższych urządzeń:
1. CISCO FS-VMW-10-SW-K9 B910NIRHZBI - CON-ECMU-VMWSW10
2. CISCO WS-C3650-24TS-S FDO2220E14T
3. CISCO WS-C3650-24TS-S FDO2220Q0Y2
4. CISCO C9200L-24T-4G-E JAE22501M3G
5. CISCO C9200L-24T-4G-E JAE2307036N
6. CISCO C9200L-48T-4G-E JAE234802UC
7. CISCO C9200L-48T-4G-E JAE2348030A
8. CISCO WAP581-E-K9 DNI2330A11U
9. CISCO WAP581-E-K9 DNI2330A13G
10. CISCO WAP581-E-K9 DNI2330A123
Dla 3 urządzeń ASA5525 wsparcie oraz licencje - L-ASA5525-TAMC-1Y (Cisco ASA5525 FirePOWER IPS, AMP and URL Licenses)
Oraz dla 2 urządzeń ASA5525 wsparcie oraz licencje L-ASA5525-TA-1Y
1. CISCO ASA5525-FPWR-K9 - CON-SNT-A25FPK9 - L-ASA5525-TAMC-1Y
Serial Number: FCH222970U7
2. CISCO ASA5525-FPWR-K9 - CON-SNT-A25FPK9 - L-ASA5525-TAMC-1Y
Serial Number: FCH222970H6
3. CISCO ASA5525-FPWR-K9 - CON-SNT-A25FPK9 - L-ASA5525-TAMC-1Y
Serial Number: FCH222970N4
4. CISCO ASA5525-FPWR-K9 - CON-SNT-A25FPK9 - L-ASA5525-TA-1Y
Serial Number: FCH222970YA
5. CISCO ASA5525-FPWR-K9 - CON-SNT-A25FPK9 - L-ASA5525-TA-1Y
Serial Number: FCH233471ED
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla oprogramowania Adobe z dostępem do aktualnych wersji oprogramowania mulit language
Posiadane licencje
Creative Cloud dla zespołów - GŁÓWNY INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA
VIP: 684B7309F445E4E1012A
Liczba licencji: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Kontynuacja wsparcia dla urządzeń ORACLE
Support Identifier 20914667
Serial Number: Contract Type
464970G+1644SY6037 Hardware Only Support
AK00383885 Hardware and OS Support
AK00383886 Hardware and OS Support
1643NM10UW Hardware and OS Support
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
1. Odnowienie wsparcia do dnia 31.12.2023 dla konta 8316686 na poziomie:
a. Enterprise Based Protection - Next Generation Threat Prevention and Threat Extraction
b. Premium Collaborative Enterprise Support
2. Wymiana posiadanych 3 szt. 910 Alliance przypisanych do konta 6580799 w ramach promocji Tradein, - w miejsce 910 zostaną dostarczone
a. 1 szt. CPAP-SG1570WLTE-SNBT-EU - 1570WLTE Base Appliance with SandBlast subscription package for 1 year. with 802.11ac WiFi (Europe)
b. 2 szt. CPAP-SG1600-SNBT - 1600 Base Appliance with SandBlast subscription package for 1 year
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
1.Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla kontraktu Oracle.
Nr kontraktu: 3848970
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Dwuletnia kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch)
dla IBM WebSphere Application Server Network Deployment.
Lp. Grupa wymagań Wymagania minimalne
1 E025SLL IBM WebSphere Application Server Network Deployment Processor Value Unit (PVU) Annual Software Subscription & Support Renewal
Nie mniej niż 600 PVU
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Roczna kontynuacja licencji producenta (support, updates, upgrades, patch) dla oprogramowania TeamViewer z dostępem do aktualnych wersji oprogramowania.
TeamViewer Corporate
Subskrypcja
AccID 000053659
Data wygaśnięcia dotychczasowej usługi wsparcia 28.12.2022
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
1. Wykonawca rozszerzy posiadaną liczbę licencji na koncie M365 zamawiającego, o dodatkowe 6 szt - Windows Server 2019 Standard - 16 Core License Pack w modelu licencjonowania Perpetual,
(Zamawiający dopuszcza np. licencje Windows Server 2022 Standard - 16 Core License Pack z zastrzeżeniem aby dostarczona wersja licencyjna uprawniała równocześnie do pobrania wraz z kluczem aktywacyjnym oraz legalnego użytkowania wersji Windows Sewer 2019 Standard)
2. Wykonawca rozszerzy posiadaną liczbę licencji i dostarczy dodatkowe:
50 szt - Exchange Server Standard CAL - User CAL 2019 Servers On-premises.
Dotyczy posiadanej licencji 75042208
Organizacja : Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Program nadrzędny: OPEN 04290365ZZG2212
Data zakończenia: 12/31/2022
Stan: Active
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
1. Wykonawca rozszerzy posiadaną przez GIORiN licencję Ewida o moduł Ewida Audit, umożliwiający audyt użytkowników, komputerów, urządzeń, oprogramowania i licencji bez limitu. Licencja wieczysta.