Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция №3
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на договорите обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) , в количества и обем, посочени в съответните покани до участниците "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД, "РОЕЛ-98" ООД и "РОНОС" ООД, на обща стойност 439 069,64 лв. без ДДС. Общата стойност е разпределена по покани, както следва: 245 690,00 лв. без ДДС в поканата към "АТС-БЪЛГАРИЯ" ООД; 150 277,64 лв. без ДДС в поканата към "РОЕЛ-98" ООД и 43 102,00 лв. без ДДС в поканата към "РОНОС"ООД.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на договора обхваща доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) , в количества и обем, както следва:
№ в СПОР – 1/14.03.2022 г. - 353
Описание на оригинални тонери и други консумативи за печат (марка и модел на копиращите/печатащи устройства, с които е съвместим) - MS521dn / MS621dn / MS622de / MX521ade / MX521ade LV CAC TAA FAA Mono / MX521de / MX522adhe / MX622ade / MX622adhe черна тонер касета ултра голям капацитет (25K), продуктов номер 56F2U00
Общо количество- 500 бр.
Единична цена в лева без ДДС -491,38 лв.