29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 634559-2021
Belgia-Hasselt: Roboty budowlane w zakresie kei
2021/S 241-634559
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Bouw van een nieuwe linkeroever incl. kanaalverbreding tussen de brug van de Azijn en de Theunisbrug.
Numer referencyjny: De Vlaamse Waterweg-ARO-21-1107-F02_1
II.1.2)Główny kod CPV
45241100 Roboty budowlane w zakresie kei
II.1.4)Krótki opis:
Het project bestaat uit de bouw van een kaaimuur, de verbreding van het Albertkanaal en de verplaatsing van een regenwaterafvoerleiding (ingebuisde gedeclasseerde waterloop Klein Schijn.)
De werken omvatten:
Studies
o Van de kade en de verankering
o Van de beschoeide sleuf voor de riolering
o Van de toezichtsputten op het Klein Schijn
Bouwrijp maken van het terrein
o Opbraak van bestaande jaagpad, terreinverharding en aanhorigheden
o Slopen van bestaande oeverconstructies en hun aanhorigheden
o Wegnemen en on site bewaren van de teelaarde
Bouwen van nieuwe kaaimuren
o Damwanden met kesp en grondankers
o Ladders
o bolders
Uitgraven/baggeren van het kanaal
o Afvoeren van de baggerspecie/uitgegraven grond
o Ter plaatse laten van een deel van de grond (te gebruiken in ophoging terrein)
Bouw van een regenwaterafvoerriolering diameter 2000mm in beschoeide sleuf zonder bemaling.
o Aankoppeling opwaartse zijde
o Gewapende betonbuis diameter 2000mm met toezichtskamers
o Aankoppeling afwaartse zijde
Terreinaanleg
o Ophogen van het terreinen aan de landzijde van de nieuwe kade
Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.