Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o. w Poznaniu w podziale na 4 części”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.200.29.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1 - komputery stacjonarne z monitorami, laptopy, monitory
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
30213300 Tischcomputer
Zadanie 2 - oprogramowanie biurowe do komputerów
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zadanie 3 - sprzęt serwerowy oraz macierze
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
48820000 Server
Zadanie 4 - sprzęt sieciowy.
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32420000 Netzausrüstung