Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
PACIENTU GULTU UN SKAPĪŠU PIEGĀDE SIA "JŪRMALAS SLIMNĪCA" VAJADZĪBĀM
Atsauces numurs: SIAJS 2021/34
II.1.2)Galvenās CPV kods33192000 Medicīniskās mēbeles
II.1.4)Īss apraksts:
Iepirkuma priekšmets ir pacientu gultu un skapīšu piegāde Pasūtītājam 12 nedēļu laikā no līguma spēkā stāšanās dienas.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Funkcionālo gultu piegāde un uzstādīšana
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33192120 Slimnīcu gultas
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pacientu skapīšu piegāde un uzstādīšana
Daļas numurs: 2
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33192000 Medicīniskās mēbeles