Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Комплексна система за изпитване на конвенционални и алтернативни двигатели при автомобилите за нуждите на Технически университет – София, .... продължава в Раздел VI.3) Допълнителна информация.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 410 850.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen