Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Fourniture et livraison de fournitures pour le frigoriste
Numer referencyjny: 95/20/123/AOO/FOURN-FRIGO/JGD
II.1.2)Główny kod CPV42500000 Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Fourniture et livraison de fournitures pour le frigoriste pour l'ensemble des sites AFPA (Corse incluse).
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42500000 Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
42123300 Sprężarki do urządzeń chłodzących
II.2.4)Opis zamówienia:
Fourniture et livraison de fluides frigorigène.
II.2.1)Nazwa:
Fournitures pour le frigoriste
Część nr: 2
Fourniture et livraison de fournitures pour le frigoriste.